Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 28.5.2018
Nepřítomné třídy012345678910
1.Apředpřed
1.Bpředpřed
1.Cpředpřed
1.Fpředpřed
1.Gpředpřed
1.Hpředpřed
2.Apraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
2.Bpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
2.Cpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
2.Fpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
2.Gpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
2.Hpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
3.Apraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
3.Bpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
3.Cpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
3.Fpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
3.Gpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
3.Hpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxpraxprax
Nepřítomní učitelé012345678910
Bílá Ludmila(PedD)---
Kašparová Dana(matu)......-..---
Lamačová Jana(PedD)---
Místnosti mimo provoz012345678910
4matumatumatumatumatumatumatumatumatumatu
6Amatumatumatumatumatumatumatumatumatumatu
Změny v rozvrzích učitelů:
Bílá Ludmila4.-6. hod Obecný pedagogický dohled
Černá Dagmar4. hododpadáPr3.H+
5. hododpadáEk2.B+
6. hododpadáEk1.B
7. hodnavíc Ek1.B(10)za odpadlou
7. hododpadáPr3.H+
Heincl Jiří6. hododpadáNJ3.B (N1Ja)+
7. hododpadáNJ2.B
Holeček Radek1. hododpadá3.C
2. hododpadá3.C
3. hododpadáICT2.B+
4. hododpadáICT2.B+
5. hododpadáEl2.C+
6. hododpadáPV2.C+
7. hododpadáPV2.C+zrušeno
8. hododpadáTeV3.C (3Cv2)
9. hododpadáTeV3.C (3Cv2)
Charouz Marcel5. hododpadáTeVý3.H+
6. hododpadáTeVý3.H+
7. hododpadáTPPO2.H
8. hododpadáTPPO2.H
Jeřábek Radek1. hodnavíc ČJ1.F+(13)
1. hodpřesun <<ČJ1.H+(13)z 3. hod
1. hododpadáČJ2.H+
2. hodnavíc ČJ1.C+(13)
2. hodpřesun <<ČJ1.H+(13)z 4. hod
2. hododpadáČJ2.H+
3. hodpřesun >>ČJ1.H+na 1. hod
4. hodpřesun >>ČJ1.H+na 2. hod
8. hododpadáČJ1.F+zrušeno
9. hododpadáČJ1.F+zrušeno
Jeřábková Miroslava7. hododpadáDK2.G+
8. hododpadáDK2.G+
Klusoň Petr3. hododpadáVýT2.G
6. hododpadáVýT3.G
7. hododpadáFK3.G+
8. hododpadáFK3.G+
9. hododpadáFKV3.G
10. hododpadáFKV3.G
Lubinová Ivana3. hodnavíc Kom1.H+(13)přespočetná hod.
4. hodnavíc Kom1.B+(13)do úvazku
4. hododpadáLi1.F+zrušeno
5. hododpadáKom1.F+zrušeno
7. hodnavíc Li1.C+(13)za odpadlou
8. hodnavíc Kom1.F+(13)za odpadlou
Novotná Drahomíra1. hododpadáOT3.A
2. hododpadáTeC3.A
3. hododpadáOT2.A
4. hododpadáNoM3.G+
5. hododpadáNoM3.G+
6. hododpadáOT2.A+
7. hodnavíc 1.G+(9)do úvazku
7. hododpadá1.Fzrušeno
8. hodnavíc 1.G+(9)do úvazku
Rytířová Naděžda1. hododpadáÚčD3.B
2. hododpadáMM3.B
Sklenářová Lenka3. hododpadáMa3.H+
4. hododpadáDa3.C+
6. hododpadáMapl3.C (3Cv1)+
7. hododpadáPG1.G+zrušeno
8. hododpadáMapl3.C (3Cv1)
Strnad Jan1. hododpadáRF3.F
2. hododpadáRF3.F
3. hododpadáPF3.F+
4. hododpadáPF3.F+
5. hododpadáPF3.F+
6. hododpadáPF3.F+
Teuberová Irma9. hodzměna ZP1.H(14)
10. hodzměna ZP1.H(14)
Kamarádová Iveta6. hododpadáNJ2.B (N2Km)
Lamačová Jana4.-6. hod Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1. hodČJ(13)přesun <<Jeřábek Radekz 3. hod
1. hodPřVodpadá(Kaš)
2. hodČJ(13)přesun <<Jeřábek Radekz 4. hod
2. hodMaodpadá(Kaš)
3. hodKom(13)navícLubinová Ivana
3. hodČJpřesun >>na 1. hod
4. hodKom(13)navícLubinová Ivana
4. hodČJpřesun >>na 2. hod
7. hod(9)navícNovotná Drahomíra
7. hodPGodpadá(Skl)
8. hod(9)navícNovotná Drahomíra
5.-6. hod představení (divadlo, kino)
1.B1. hodČJ(13)přesun <<Jeřábek Radekz 3. hod
1. hodPřVodpadá(Kaš)
2. hodČJ(13)přesun <<Jeřábek Radekz 4. hod
2. hodMaodpadá(Kaš)
3. hodKom(13)navícLubinová Ivana
3. hodČJpřesun >>na 1. hod
4. hodKom(13)navícLubinová Ivana
4. hodČJpřesun >>na 2. hod
7. hodEk(10)navícČerná Dagmar
5.-6. hod představení (divadlo, kino)
1.C1. hodČJ(13)navícJeřábek Radek
1. hodPřVodpadá(Kaš)
2. hodČJ(13)navícJeřábek Radek
2. hodMaodpadá(Kaš)
3. hodKom(13)navícLubinová Ivana
3. hodMaodpadá(Kaš)
4. hodKom(13)navícLubinová Ivana
4. hodLiodpadá(Lub)
5. hodKomodpadá(Lub)
7. hodLi(13)navícLubinová Ivana
7. hodPVodpadá(Hol)
8. hodKom(13)navícLubinová Ivana
8. hodČJodpadá(Jeř2)
9. hodČJodpadá(Jeř2)
5.-6. hod představení (divadlo, kino)
1.F1. hodČJ(13)navícJeřábek Radek
1. hodPřVodpadá(Kaš)
2. hodČJ(13)navícJeřábek Radek
2. hodMaodpadá(Kaš)
3. hodKom(13)navícLubinová Ivana
3. hodMaodpadá(Kaš)
4. hodKom(13)navícLubinová Ivana
4. hodLiodpadá(Lub)
5. hodKomodpadá(Lub)
7. hodLi(13)navícLubinová Ivana
7. hododpadá(Nov)
8. hodKom(13)navícLubinová Ivana
8. hodČJodpadá(Jeř2)
9. hodČJodpadá(Jeř2)
5.-6. hod představení (divadlo, kino)
1.G1. hodČJ(13)přesun <<Jeřábek Radekz 3. hod
1. hodPřVodpadá(Kaš)
2. hodČJ(13)přesun <<Jeřábek Radekz 4. hod
2. hodMaodpadá(Kaš)
3. hodKom(13)navícLubinová Ivana
3. hodČJpřesun >>na 1. hod
4. hodKom(13)navícLubinová Ivana
4. hodČJpřesun >>na 2. hod
7. hod(9)navícNovotná Drahomíra
7. hodPGodpadá(Skl)
8. hod(9)navícNovotná Drahomíra
5.-6. hod představení (divadlo, kino)
1.H1. hodČJ(13)přesun <<Jeřábek Radekz 3. hod
1. hodPřVodpadá(Kaš)
2. hodČJ(13)přesun <<Jeřábek Radekz 4. hod
2. hodMaodpadá(Kaš)
3. hodKom(13)navícLubinová Ivana
3. hodČJpřesun >>na 1. hod
4. hodKom(13)navícLubinová Ivana
4. hodČJpřesun >>na 2. hod
9. hodZP(14)změnaTeuberová Irma
10. hodZP(14)změnaTeuberová Irma
5.-6. hod představení (divadlo, kino)
2.A0.-10. hod odborná praxe
2.B0.-10. hod odborná praxe
2.C7. hodPVodpadá(Hol)
0.-10. hod odborná praxe
2.F0.-10. hod odborná praxe
2.G0.-10. hod odborná praxe
2.H0.-10. hod odborná praxe
3.A0.-10. hod odborná praxe
3.B0.-10. hod odborná praxe
3.C7. hodDaodpadá(Skl)
0.-10. hod odborná praxe
3.F0.-10. hod odborná praxe
3.G0.-10. hod odborná praxe
3.H0.-10. hod odborná praxe